988-142 Kostium kąpielowy Anabel Arto

988-142 Kostium kąpielowy Anabel Arto

Sprawdź swój rozmiar
Niedostępne

Kolekcja Jewels

Prostota i elegancja - to główne przesłanie tej kolekcji i niezmienna cecha stylu.

Kostiumy kąpielowe “Kamienie szlachetne” tworzą okazałą i wzniosłą atmosferę. Nasycone, wyrafinowane, seksowne, magnetyczne kolory. Fascynująca szlachetność odcieni naturalnych kamieni i minerałów dodaje pewności siebie. Jasne  i nasycone kolory tworzą widok, który uwydatnia zmysłowość i seksualność. Wspaniałe i  stylowe jednobarwne kostiumy kąpielowe zapewniają dobry nastrój, poczucie świętowania oraz pozwalają poczuć się „gwiazdą” na plaży lub basenie. Taki strój może być uwodzicielską bronią w arsenale kobiecym.

Jednobarwne kolory umożliwiają tworzenie eksperymentów z akcesoriami plażowymi.

Olśniewający i jednocześnie wygodny kostium kąpielowy z efektowną falą, który przyciąga uwagę luksusowym dekoltem. Miseczki lateksowe wspierają i zaokrąglają piersi oraz tworzą efekt dużego biustu. Praktycznie nie chłoną wilgoci i szybko wysychają, co jest niezwykle wygodne. Miseczki z małymi wkładkami z pianki.

Przygotowywanie i wysyłka zamówień odbywają się od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00. Zamówienia, złożone przed godz.14 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia, złożone po godz.14, są realizowane w następnym dniu roboczym.

Metody dostawy:

  • Paczka24 za pośrednictwem Poczty Polskiej - 16 zł
  • InPost Kurier - 16 zł
  • Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (CH Blue CIty, Warszawa)

Metody płatności:

  • PayU
  • Przelew zwykły na konto bankowe sklepu w banku Millennium - 070116022020000000308681450

Dodaj opinię

Zostaw swoją opinię o produkcie i pomóż innym wyznaczyć się z wyborem.