983-226 Kąpielówki Anabel Arto

983-226 Kąpielówki Anabel Arto

Sprawdź swój rozmiar
Niedostępne

Kolekcja Magic Bronze

Ekscytujące połączenie ciepłych odcieni i przemiłych dla oka miękkich linii  Fascynujący duet błyszczącego brązu i matowego czekolady. Inspiruj i podbijaj! 

Kolekcja Golden Splash

Blask, blask, gwiazda stylu dla najbardziej wymagających fashionistek. To kwintesencja wyrafinowania i elegancji. Stwórz luksusowy, niezwykle efektowny wizerunek. Najmodniejsze, nowoczesne i bardzo atrakcyjne!

Niezwykle modne wysokie - aż do linii talii - kąpielówki doskonale podkreślają proporcje kobiecości i są idealne dla wyprofilowanych kobiet. Korygujące brzuch i wyszczuplająca sylwetkę.

Kontrastowe linie na przedniej części wyszczuplają sylwetkę. Profilowany pas skupia się na talii. Tylna część jest podwójna, bez gumek na krawędzi.


Przygotowywanie i wysyłka zamówień odbywają się od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00. Zamówienia, złożone przed godz.14 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia, złożone po godz.14, są realizowane w następnym dniu roboczym.

Metody dostawy:

  • Paczka24 za pośrednictwem Poczty Polskiej - 16 zł
  • InPost Kurier - 16 zł
  • Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (CH Blue CIty, Warszawa)

Metody płatności:

  • PayU
  • Przelew zwykły na konto bankowe sklepu w banku Millennium - 070116022020000000308681450

Dodaj opinię

Zostaw swoją opinię o produkcie i pomóż innym wyznaczyć się z wyborem. Jeśli masz jakieś pytania na temat dostępności, dodatkowych cech lub jak dokonać zakupu, skorzystaj z funkcji Spytaj on-line