Biustonosze

 • Rozmiar
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Biust
  0
 • Miska
  0
  0
  0
  0
  0
Załaduj więcej

Biustonosz – najlepszy przyjaciel kobiety

Choć często niewidoczne pod ubraniem biustonosze i staniki odgrywają bardzo ważną rolę w kobiecej garderobie. To od ich doboru zależy nie tylko nasza prezencja, ale przede wszystkim wygoda. Wybierając biustonosz na co dzień często rezygnujemy z bielizny koronkowej oraz odważnych fasonów z dodatkowymi aplikacjami na rzecz prostych i wygodnych propozycji. Biustonosze od Anabel Arto łączą w sobie komfort użytkowania z bogatą stylistyką, w ramach której oferujemy bardzo duży wybór różnych wzorów dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Biustonosze i staniki w asortymencie, który przyprawia o zawrót głowy

Projektanci marki bieliźniarskiej Anabel Arto nie ustają w wysiłkach, aby nie tylko zaspakajać potrzeby i oczekiwania Naszych Klientek, ale je uprzedzać. W asortymencie biustonoszy i staników posiadamy modele pełne tylu full-cup, staniki dedykowane do dekoltów w szpic typu plunge, balkonetki, modele niskozabudowane typu half-cup, bardotki bez ramiączek i z odpinanymi ramiączkami, a także staniki przedłużane z półgorsetem i wiele innych. Jako jedna z pierwszych marek bieliźniarskich na rynku wprowadziliśmy także eleganckie staniki koronkowe wzorowane na popularnych stanikach sportowych i topach. Wszystkie one dostępne są naprawdę imponującej gamie kolorystycznej z możliwością wyboru spośród miseczek usztywnianych, push-up oraz miseczek nieusztywnianych, które mogą być wykonane z tkaniny lub samej koronki.

Biustonosze i staniki od Anabel Arto w sprzedaży stacjonarnej

Bielizna, niezależnie od tego czy jest to bielizna bezszwowa czy koronkowa stanowi bardzo ważny element kobiecej garderoby. To baza dla wszystkich stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i tych na specjalne okazje. Nic więc dziwnego w tym, że wybierając bieliznę chcemy mieć pewność, że będzie dobrze leżała, a my będziemy się w niej czuć jak w drugiej skórze. Pewność tę zyskujemy wyłącznie poprzez przymierzanie i porównywanie poszczególnych modeli i fasonów.

Marka Anabel Arto prowadzi doskonale zaopatrzone sklepy stacjonarne na terenie miasta Warszawa. Każdy nasz sklep to ekskluzywny butik z bielizną, w którym będziesz mogła bez przeszkód przymierzyć wybrane modele biustonoszy, komponując swój wyjątkowy komplet bielizny. Klientki, które już znają nasze produkty i nie mają problemu z dopasowaniem optymalnego rozmiaru zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym. Do Waszej dyspozycji oddajemy pełen asortyment marki bieliźniarskiej Anabel Arto – do klasyków doskonałych na co dzień, przez eleganckie staniki na specjalne okazje, po frywolne biustonosze na wieczór tylko we dwoje.