Bikini push-up

 • Rozmiar
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Miska
  0
  0
Załaduj więcej

Bikini push-up - oryginalne propozycje Anabel Arto na sezon letni

Zakup stroju kąpielowego – choć na ogół jest to jeden z najrzadziej użytkowanych artykułów odzieżowych w naszych szafach – nastręcza kobietom sporo trudności… Panie o obfitych kształtach nieustannie poszukują rozwiązania, które wysmukliłoby ich sylwetkę, podczas gdy kobiety o sylwetce chłopięcej szukają stroju kąpielowego, który pomógłby im uwydatnić nieco bardziej kobiece kształty. Z myślą o tych drugich projektanci strojów kąpielowych pracujący dla marki Anabel Arto corocznie przygotowują nowe, olśniewające propozycje strojów kąpielowych typu bikini push up.

Strój kąpielowy podkreślający biust?

Technologia push up, której zadaniem jest optycznie powiększenie biustu poprzez jego podniesienie i zebranie z boków na początku pojawiła się w stanikach. Z czasem push up stał się popularnym rozwiązaniem również w przypadku strojów kąpielowych. Stanik typu push up może być częścią stroju bikini, jak również stanowić wbudowany element stroju jednoczęściowego lub trikini. Dzięki temu kobiety, którym zależy na optycznym powiększeniu biustu mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza strojów kąpielowych o różnych fasonach.

Bikini push up od producenta Anabel Arto

Stanik push up może przyjmować różne formy. Zwykle jest to stanik wyposażony we wkładki powiększające o różnych kształtach i rozmiarach. Wkładki powiększające mogą być stałe lub wyjmowane. Te pierwsze stanowią integralną część miseczki, często sprawiając wrażenie, jakby miseczka była zdeformowana od wewnątrz. Te drugie umieszcza się w specjalnych wszytych wewnątrz miseczek kieszonkach, co umożliwia ich łatwy montaż i demontaż. Powszechnie przyjmuje się, że wyjmowane wkładki pozwalają na uzyskanie lepszego efektu push up, gdyż ze względu na konstrukcję stanika mogą być one większe od wkładek zintegrowanych. Dodatkowym elementem większości push up`ów są fiszbiny. Na ogół staniki powiększające biust charakteryzują się nisko osadzonymi fiszbinami, których zadaniem jest podnoszenie całości biustu do góry.

Bikini push up od Anabel Arto to szeroki wachlarz modeli, wśród których znajdziemy zarówno biustonosze z zintegrowanymi wkładkami, jak i staniki z kieszonkami na wkładki powiększające. W przypadku tych drugich, ze względu na komfort pływania oraz czas schnięcia bikini stawiamy na wkładki żelowe. Wkładki tekstylne szybko nasiąkają wodą sprawiając, że stanik staje się cięższy i niewygodny. Dodatkowo wydłużają czas schnięcia bikini i mogą powodować nieestetyczny efekt kapania. Dlatego też większość naszych bikini wyposażona jest we wkładki zintegrowane, które produkuje się z tych samych materiałów tekstylnych co usztywnianą miseczkę bikini lub we wkładki żelowe, które nie nasiąkają podczas kąpieli.

Dlaczego producent Anabel Arto?

Projektując nasze stroje kąpielowe dokładamy wszelkich starań, aby były to rozwiązania eleganckie, a zarazem funkcjonalne. Dlatego sięgamy wyłącznie po wysokogatunkowe materiały i zwracamy szczególną uwagę na jakość wykończenia. Dzięki temu wszystkie stroje kąpielowe doskonale się prezentują, są bardzo wygodne i trwałe.

Tworząc nowe projekty inspirujemy się bieżącymi trendami. To sprawia, że nasza kolekcja strojów bikini push up nieustannie się zmienia, co roku oferując nowe wzory i fasony. Obok modowych hitów Naszym Klientkom oferujemy także klasyczne rozwiązania o ponadczasowym charakterze, które bardzo dobrze prezentują się zarówno na egzotycznej plaży, jak i przy basenie w luksusowym hotelu.