Podwiązki damskie, pasy do pończoch

 • Rozmiar
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Załaduj więcej

Podwiązki damskie

Dawniej podwiązki damskie przyjmowały postać opaski lub zapinanej tasiemki, którą mocowano wokół uda w taki sposób, żeby podtrzymywała pończochę i zabezpieczają ją przed opadaniem. Dzisiaj podwiązki pełnią rolę symboliczną – są obowiązkowym elementem stroju każdej Panny Młodej, a czerwone towarzyszom Młodym Kobietom podczas pierwszego ważnego balu w ich życiu – Studniówki. Podwiązki damskie pełnią także inne funkcje, stanowiąc pikantne dopełnienie damskiej bielizny. Żadna z nas nie korzysta z nich na co dzień, a mimo to są częstymi bywalcami naszych szuflad z bielizną i akcesoriami. O ich wyborze decyduje obecnie wyłącznie walor estetyczny, a w przypadku specjalnych okazji także dostępna kolorystyka.

Pasy do pończoch

Pończochy samonośne skutecznie odwiodły kobiety od sięgania po tę wyjątkową część bielizny, która przez długie lata była nieodłącznym elementem wielu damskich stylizacji odzieżowych. Dziś pasy do pończoch towarzyszą niektórym Panną Młodym – szczególnie, jeśli te obawiają się osuwających się pończoch samonośnych na paskach silikonowych, a jednocześnie w tym szczególnym dniu nie chcą zakładać rajstop, które w połączeniu z suknią ślubną mogą być naprawdę kłopotliwe.

Pasy do pończoch pełnią również inną, bardzo ważną funkcję w kobiecej garderobie... Wybierając te ostatnie kierujemy się przede wszystkim względem estetycznym, najchętniej sięgając po rozwiązania pasujące do naszej bielizny.

Wyjątkowa oferta Anabel Arto

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom kobiet marka Anabel Arto oferuje szeroką gamę podwiązek i pasów do pończoch. W ofercie posiadamy zarówno propozycje bardzo funkcjonalne, po które chętnie sięgają kobiety poszukujące funkcjonalnego, a zarazem zmysłowego dopełnienia stroju na ważną okazję oraz modele dekoracyjne. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wykończeniem z dbałością o detale oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu świetnie się noszą i doskonale prezentują niezależnie od okoliczności. Są też trwałe i odporne na rozciąganie się.

Podwiązki i pasy do pończoch w sprzedaży stacjonarnej

Marka Anabel Arto prowadzi stacjonarną sprzedaż konfekcji w punktach rozlokowanych na terenie Warszawy i w najbliższej okolicy. W naszych sklepach stacjonarnych obok podwiązek i pasów do pończoch znajdziecie Panie wysokogatunkowe piżamy damskie i sukienki nocne, a także halki oraz bieliznę. Klientkom zainteresowanym zakupem podwiązek i pasów do pończoch w szczególności polecamy biustonosze i staniki do kompletu. W ofercie posiadamy szeroki wybór modeli i fasonów w różnych wzorach i kolorach.